Ubytovanie a služby


Apartmán s kuchynským kútikom


Rozhodli ste sa vybrať s rodinou na výlet a uprednostňujete prípravu raňajok či večere v pohodlí vlastne j izby? Túžite sa po celodennom zhone usadiť v pohodlnom kresle, prečítať si dobrú knihu či prelistovať obľúbený časopis?

Náš klimatizovaný apartmán je zárukou pohodlia a príjemne strávených chvíľ.


Vybavenie: spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozkladacou pohovkou a 3.lôžkom, kuchynský kútik (chladnička, mikrovlnka, dvojplatnička, kanvica), jedálenský stôl so stoličkami, samostatná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, farebný TV s káblovou TV.


9 x dvojlôžková izba


Účelne zariadené izby, príjemné pastelové farby, okno alebo balkón do záhrady sú prvým predpokladom pokojného spánku a načerpania nových síl do ďalšieho pracovného dňa.


Vybavenie: oddelené postele alebo manželské dvojlôžko, možnosť prístelky vo vybraných izbách, samostatná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, farebný TV s káblovou TV, klimatizácia vo vybraných izbách, chladnička, kanvica.


Apartmán s vaňou a balkónom


Máte radi príjemné pastelové farby, klasickú kombináciu hnedej a pokojnej béžovej? Radi si po práci či výlete posedíte na balkóne so šálkou kávy alebo čaju príp. vychutnáte večerný program na kvalitnom TV prijímači? Ponúkame Vám náš apartmán.


Vybavenie: spálňa s manželským dvojlôžkom, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, samostatná kúpeľňa s WC a vaňou, LCD televízor, kanvica, chladnička.